2010 yılında kurulan firmamız, 2011 yılına gelindiğinde Kazova Enerji adı altında şirketleşerek kurumsallaşma yolunda ilk adımlarını atmıştır. Bu yıl içerisinde şirketimizin bulunduğu bölgede sayısız trafo tesisleri ve enerji nakil hatları yapımlarının yanı sıra iç tesisat ve projelendirme işlerini de müşterilerinin memnuniyetini en üst düzeyde tutma prensibiyle yerine getirmeyi başarmıştır.

2012-2014 yılları arasında Tokat bölgesinin, en büyük sebze-meyve işleme, paketleme ve soğuk hava deposu tesisini kurarak devreye almayı başarmış, aynı zamanda yine bölgemizde kurulan Hidroelektrik Santrallerinin ilklerinden olan Yeşilırmak Elektrik Üretim A.Ş.’ne ait Hidroelektrik Santralinin elektriksel donanımını kurarak gücünü ve çalışma sistemini bölgeye kabul ettirmeyi başarmıştır. Yine aynı yıllar içerisinde Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından ihale edilen Küçük Ek Tesisler Yapım İşi’nin müteahhitliğini de üstlenip tamamlayarak emin adımlarla yoluna devam etmiştir.

2015 yılına gelindiğinde ise Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından ihale edilen Tokat Bölgesi Orta Gerilim Enerji Nakil Hatları Coğrafi Bilgi Sistemleri (CBS) projesini Dalkıranlar A.Ş. firmasının alt yüklenicisi olarak tamamlamanın gururunu yaşamıştır.

2016 ve 2017 yıllarında ise şirket olarak ülke genelinde ki projelerde var olma kararı vermiş, bu kapsamda Samsun, Ordu, Giresun, Tekirdağ, Gümüşhane, Sivas, Yozgat, Iğdır, Trabzon, Bura ve Adana illerinde değişik projelerde yüklenici olarak rol alarak sektörde var olduğunu kanıtlamayı başarmıştır.

2016 yılından sonra Elektrik İç Tesisat Yapım işleri konusunda zirve yapacak şekilde hastane yapım işlerinde belli başlı firmaların hastane yapım işlerinde elektrik imalatı işlerini üstlenerek, partneri olarak çalıştığı firmaların, yetenek ve vizyonuyla güvenini kazanan şirketimiz yoluna dolu dizgin ve coşkuyla devam etmektedir.

Başladığı her işi takım çalışması ile güvenilir bir şekilde tamamlayan, müşteri memnuniyetini birinci sırada değerlendiren şirketimizin başarısı müşterilerimizin, tedarikçi firmalarımızın ve çalışanlarımızın mutluluğu ile doğru orantılı olarak artmaya devam edecektir.